Burası Harika!

    

         Herkese merhaba,
Hepimiz sevdiklerimiz için  zaman zaman bir şeyler hediye ederiz. Ben sevdiklerime hediye hazırlamayı ve vermeyi çok seviyorum.  Mesela vereceğim o hediyeyi zevkle paketler süslerim. Zaten öyle de olmalı .Uğraşıp emek vericeksin ki, karşındaki kişi paketi gördüğünde şöyle bi şaşıracak, sevinecek. Düşünün sıradan mağaza paketleriyle o aldığınız ürünü hediye etmek için vereceksiniz. Alan kişi zaten direk hangi mağazadan aldığınızı farkedecek. Bunun yerine güzel, farklı , tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak hazırlanacak , emek verilecek bir hediye paketi; karşınızdaki insanı çok daha fazla meraklandırır. İşte bu yüzden bu site tam bizlik!
Şimdi şöyle bir bakalım sitenin içeriğindeki ürün gruplarına:
Malzeme
Ev
Aksesuar
Özel Günler
Parti& Kutlama
bir çok gruptan oluşuyor. Benim  en çok tercih edeceğim içerik ürünleri ise ; Paketleme ve hobi.
                     İşte öneriler;


Kendi yaptığınız, emek verdiğiniz bir hediyeyi paketlerken ‘Handmade with love’yazılı bir etiket kullanabilirsiniz mesela (:

  

  •      Bu paketleri istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Desenleri beni cezbetti(: Sıradan kese kağıtlarından çok daha tatlı. Örneğin, bir cüzdanı, eldiveni yahut yaptığınız kurabiyeleri bu keselere koyabilirsiniz (:
     
  • Sade gösterişsiz bir kutuyu, renkli ve desenli kurdelaları kullanarak daha hoş bir kutu haline getirebilirsiniz. Bu kurdelaları sadece paketleme de değil, bir hırkanın kol kenarlarında yahut etek uçlarında bile kullanabilirsiniz.

 Cupcakeleriniz  için tasarlanan bu güzel ürünler ise ; hem eğlenceli bir görüntü hem de daha özel hissettirecektir.

Bu ürünlerden daha fazlası dikkatinizi çekerse işte tam da buraya 
tıktık---------------->http://www.funbou.com
İnstagram'da ise; @funboucom

1 yorum:

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.