Vintage Aşkına!
Çoğumuzun vintage tutkunu olduğunu biliyorum. O gömlek yakaları, yüksek bel pantolonlar, klipsli küpeler falan ne güzeller aslında. Yakın zamanda bir çok vintage ürün satan dükkanlar açıldı. Sizler için şimdi o dükkanlara yer vermek istedim.
1.Sentetik Sezar
Sentetik sezarı çok uzun zamandır takip ediyorum. Facebook sayfası var, çok fazla ilgi görünce
Taksim de minik bir dükkan açmaya karar kılmışlar ve gayet güzel de işliyor bildiğim kadarıyla:) 
Sevdiğim en güzel ürünleri, gözlükler ve gömlekler. İstanbul'da olup da vintage ürünler seviyorsanız mutlaka gitmelisiniz.
Facebook sayfası için TIKTIK2. Pati Butik
 Sevgili Menis, hayvanları çok seviyor. Küçücük bir sayfası varken şuan çok büyüdü. Onun yardımseverliğini taktir etmek gerek. Çünkü satın alınan ürünlerin gelirleri ile mama siparişi veriliyor, veterinere giden hayvanları tedavi masrafları karşılanıyor. Sanırım 1 ay önce de Kadıköy'de bir butik açtı. Vintage ürünler de satıyor kendisi:) Mutlaka gidilmeli. Sizler de katkıda bulunmak istiyorsanız, giysi bağışı yapabilirsiniz. İsterseniz de facebook sayfasından ürün satın alabilirsiniz.
TIKTIK
3-Kadıköy Retrobirdstora
Bu dükkanı da Kadıköy Barlar sokağında görmüştüm. Hatta mağazaya girdim güzel ürünler var. Erkek ürünler de mevcut. Vintage ürünler satıyor ve papyonları da müthiş tatlı:)
TIKTIK

Hiç yorum yok:

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.