Yellow Bag

10:43
'Hep aynı yerde fotoğraf çekiliyorsun ya!' Diyenler var. Malesef ben de bu durumdan hoşlanmıyorum.. Ama dışarı çıkarken fotoğraf makinemi yanımda taşımaya üşeniyorum, çıkmadan evde aynı yerde birkaç fotoğraf çekiliyorum. Bazı arkadaşlarım fotoğraf çekemiyor, bazıları sıkılıyor benim bu fotoğraf sevdamdan:) Bu yüzden kusura bakmayın:/ En kısa zamanda bu duruma el atacağım.Pantolon,kazak: Çilek sokak (eski sezon)
Ayakkabı Bershka(eski)
Çanta: Koton(eski)
Gözlükler(Kadıköy Salı pazarı)

11 yorum:

 1. Çilek Sokak neresi?

  YanıtlaSil
 2. canım rainbow fashionun bi yazısı var onu oku ipeknazls.blogspot.com da görürsün açık anlatıyor.

  YanıtlaSil
 3. Aslıhan merhaba kombinlerini beğenerek takip ediyorum ve belirtmeliyim ki çokça da ilham alıyorum. Ben de Kadıköy'de oturuyorum alışveriş için hep avmleri seçerdim ama sayende çilek sokağa sık sık uğrar oldum. =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabaaa:) Açıkcası bir kişi daha kazandırdım çilek sokağa sevindim:)

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Bazen sırf şuraya yorum yazmak için yorum yazıyorsunuz.:)

   Sil
 5. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. ukalasın gerçekten

  YanıtlaSil
 7. hiç kimseye fazla güvenme benden söylemesi güvenilmeyecek insan çok memlekette şimdi anlamazsın söylediklerimi bende üstü kapalı yazıyorum zaten ama inan bildiğim çok şey var kim olduğumu bilsen konuşmak, bir şeyler öğrenmek için can atardın ama konuşamadığım için üzgünüm. kendine iyi bak sakın kimseye gereğinden fazla güvenip bel bağlama hayatını onun üzerine kurma yıkıldığında çok canın acıyor sonra.

  YanıtlaSil

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.