Cilt Bakım Ürünleri: Moshos Garden İncelemesi


Moshos Garden

Herkese merhaba,
Bugün sizler için  %100 doğal olan, Türkiye'de üretilen cilt bakım ürünleri markası Moshos Garden ile tanıştırmak istiyorum. Ürünler Paraben içermiyor, bitkisel, renklendirici ve parfüm de içermiyor.Moshos Garden ürünlerini çok merak ediyordum. En fazla merak ettiğim ürünü ise nemlendirici kremiydi. Firma bana denemem için bir kaç tane ürün gönderdi. Ve ben de ürünleri  denedim. Sevdiğim ürünler olduğu kadar sevmediğim ürünler de oldu. Sizler için kullandığım tüm ürünleri deneyimlerime göre yazacağım.

Sweetheart All Day Moisturizer Nemlendirici Krem:
Bu kremin yapısı oldukça yoğun. Biraz baharat gibi kokuyor bu sebepten beni rahatsız ediyor. Fakat öyle güzel bir nemlendirici ki, her gün mutlaka sabah uyandığımda yüzüme uyguluyorum.
Krem, tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş. Bittiğinde tekrar satın alacağım bir ürün oldu kendisi (:

Hot Cloth Facial Cleanser/ Makyaj temizleme kremi
Kendisi makyaj temizleme suyunun krem hali. Yüzünüze uyguluyorsunuz,yüz temizleme pedini sıcak suyla ıslatıyorsunuz daha sonra yüzünüzü temizlemeye başlıyorsunuz. Ben bu ürünü 1 kez kullanabildim. Çünkü bana göre pratik bir ürün olmadı. İşten yorgun geldiğim zamanlarda yüzümü bile yıkamak o kadar zor geliyor ki, bu yüzden makyaj temizleme sularıyla yüzümü silip direk yatıyorum.

Grande Soothing Toner/ Nemlendirici Tonik

Nemlendirici bir tonik arıyorsanız bu ürünü tavsiye edebilirim. Yüzümü tamamen makyajdan arındırdıktan sonra toniği  uyguluyorum.  Kokusu pek hoş değil fakat etkisi güzel. Yüzü yumuşacık yapıyor. Tüm cilt tipleri için uygun:)

Clay Mask Amber Rose /Kil Maskesi

Nedense kil maskesini çok seviyorum. Bir sürü markanın kil maskesini kullandım. Bazıları yüzdeki kıl oranını arttırdığını söyledi, bazıları yalan dedi. Aslında hangisine inanacağımı bilemedim. Bana gönderilen bu kil maskesinin hem yapısını, hem kokusunu çok sevdim. Yüzüme sürüp kuruyana kadar bekledim. Sonrasında yıkadım. Yıkarken zorlanmadım, yüzümü nemlendirdi. Yanaklarımı yumuşacık yaptı:D Kısacası sevdim.

Benim denediğim ürünler bunlar:) Siz de denemek isterseniz ürünlerine http://www.moshosgarden.com/ ulaşabilirsiniz.
Eğer ki  bu markanın başka ürünlerini kullandıysanız bana önerirseniz çok sevinirim.
Sevgiler(:


Hiç yorum yok:

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.