SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİM

00:40ELIDOR YENI SERI:
Elidorun şampuanlarını sürekli kullanan biriyim. Ama  son 4 aydır falan Pantene ve başka şampuan markalarından alıyordum.. Geçenlerde  Gratis’e girdim ve Elidor’un yeni  serisi olan şampuandan aldım.  Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Kokusu oldukça güzel.  Bu seriyi almamdaki sebeplerden biri de ginseng kökünün olmasıydı. Son zamanlarda çok duyar oldum bu  Ginseng Kökünü. Saçları beslediğini,bakım yaptığını. Aslında saçlarımı yıkadıktan sonra şunu fark ettim, kuruttuğumda  saçlarım ağırlık yapmıyodu bu yüzden çok hoşuma gitti. Çünkü bazı sampuanlar hem saçı ağırlaştırıyo, hem de taraması zor oluyor.(heleki ince telli saçlarınız varsa). Bundan öyle bir sorun yaşamadımJ

TONIGUY DENIZ TUZU SPREYI
Bu spreyi uzun zamandır almak istiyordum. Duygu Özaslan’ın ve Melodi’nin de kullandığını görünce Gratis indirimden kaptım. Nemli saçlara uyguladığınızda, denizden çıkmış gibi hafif dalgalı yapıyor saçı. Ben bu spreyi çok sevdim. Saçlarıma köpük ya da jole ile şekil verdiğimde o akşam saçımı hemen yıkamak istiyorum;fakat bu spreyi saçıma sıktığımda  rahatsız hissetmiyorum. Kokusu çok hoş, saçı  yapış yapış yapmıyor üstelik hacim veriyor (:

Down Under Natural Onarıcı Bakım Serumu
Universite yıllarında saçlarımın çabuk uzamasına etken olan , saçlarımı onaran, parlak bir görünüm veren bu bakım yağından asla vazgeçemiyorum. Haftada 2 kez banyo sonrasında saç uçlarıma uyguluyorum. Bazı  zamanlar saçlarımı düzleştirdiğimde de kuru saçıma uyguluyorum.

1 yorum:

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.