Kararsızlık

                                        Son zamanlarda çok düşünür oldum.
 Sürekli geleceğim hakkında planlar yapmaya çalışıyorum. Kafamda bir sürü soru işareti var, seçimimi temmuz ayına kadar yapmam gerek sanırım. Ya hep İstanbul'da olacağım (Asla aldığım maaşı biriktiremeyeceğim, zar zor geçineceğim, bir cafe asla açamayacağım)
ya da Bartın'da ailemin yanında yeni bir düzen (mesela cafe ya da butik açacağım, bol bol para biriktireceğim, yurtdışı turlarına katılacağım) 2 seçenek arasında gidip duruyorum. Napcağımı bilmiyorum, başlangıça herkesin de düşündüğü gibi ya salak mısın gitsene Bartın'a der dediğini duyar gibiyim.Fakat oraya gittiğimde de ne blogla çok fazla ilgileneceğim ne de vaktimi bu tarz şeylere harcayabileceğim. Bilemiyorum..
Bugün sizlerle dertleşmek istedim.
Bu arada üzerimdekileri söylemem gerekirse,
Üstümdeki gömlek; Babannemin gençlik yıllarındaki uzun bir elbiseydi. Ben de onu kestim ve gömlek haline getirdim.
Elbiseye gelecek olursak, markası Asos


5 yorum:

 1. Ablam hayallerinin peşinden koş en olmadı cafende ki günlerini kombinlerini veya servis sunumlarini ceker koyarsin şirin şirin şeyler olur blogunda İstanbul güzel ama bazen hayaller kadar değerli değil sanirim. Çünkü yaslandiginda keşke demeni istemem. Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. tabiki bu tamamen senin vereceğin karar ama görüşüm yaşamak için boş ver istanbulu. hem ailen varken onlarla ol istanbul kurtarmıyor insanı. gezmeye elbet gelirsin istanbula sen zaten ama blog işini bartında da yapabileceğine ben inanıyorum xoxo eski takipçilerinden

  YanıtlaSil
 3. Ben de Bartına gitmenin çok daha mantikli olduğunu dusunen kitledenim :) istanbul pahali ve gereksiz karmasasi olan bir yer .Bende okulu bitirince Ege'de bir yerde yasayacagim ki Karadeniz de ege kadar se vdiğim bölgelerden .kaç derim :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de Bartına gitmenin çok daha mantikli olduğunu dusunen kitledenim :) istanbul pahali ve gereksiz karmasasi olan bir yer .Bende okulu bitirince Ege'de bir yerde yasayacagim ki Karadeniz de ege kadar se vdiğim bölgelerden .kaç derim :)

  YanıtlaSil
 5. Bence de Bartın'a gitmen daha iyi gibi duruyor. İstanbul'un cazip pek bir şeyi kalmıyor, gittikçe kötüleşiyor. Kalabalık ve kaos hakim aslında.
  Ama Bartın'a gidip cafe yada butik açtığında istediğin şeyleri elde edip, blogla da yine ilgilenebilirsin diye düşünüyorum.
  Üstelik ailenin yanında olman da bi ayrı güzel.
  Hayırlısı olsun...

  YanıtlaSil

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.