Megaprocosmetics Fırçaları

Herkese merhaba,
Uzun zamandır bloğum için güzellik ile ilgili paylaşımlar yapmak istiyordum. Bloğumun düzenlenmesi için şuanda grafik tasarımcı bir arkadaş arıyorum. (Bilen gören tanıyan varsa bana yazarsa sevinirim)Onun dışında sizin için deneyimlediğim bir kaç ürünün yazısını da sırayla paylaşmak istiyorum.
İlk olarak, kullanıp olumlu olumsuz eleştirileri yorumlamam için  hediye olarak gönderilen, yeni üretilen, uygun fiyatlı ürünleri olan MEGAPROCOSMETİCS'den bahsetmek istiyorum.
Ürünler geldiğinde önce bir şaşırdım, görünüşü Real Techniques fırçalarına çok benziyor. Ambalajlarından çıkardıktan sonra biraz inceledim, fırçanın kılları oldukça yumuşak. Fondoten sürmek için kullandığım fırçası yüzümde iz bırakmadı. Bu yüzden artık ellerimle fondöteni yaymak yerine fırça kullanacağım :) Şuana kadar yıkamadım, yıkandığından kılları çıkar mı bilemiyorum ama deneyimlediğim kadarıyla fırçalar hem yumuşak hem de kaliteli. Siteleri daha yapım aşamasında, yakında açılacak. Ama bakmak isterseniz instagram sayfası için tıktık 

2 yorum:

 1. Nerelerde satılıyor canım :) güzel günlerde kullan !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi sayfası az önce yayına girmiş.
   www.megaprocosmetics.com dan satın alabilirsin:)

   Sil

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.