La Rocha Posay Effaclar Duo (+)Bugün 11.günSivilcelerim de pek bir değişiklik yok sadece kuruttu. Kızarıklıklar azaldı ama alnımda sivilce çıkarttı
Ilk zamanlar yüzüme sürdüğümde yanıyordu , şuan yanmıyor. Kremi sürdüğünüzde yüzünüz kadife gibi oluyor o hissi çok sevdim. 
8 hafta kullanılması öneriliyor, o kadar zamana kadar sabredebilir miyim bilmiyorum.Sabah - akşam tüm yüzüme uyguluyorum.


Kremi soranlar icin , eczanelerde satılıyor.
Bu arada sizler kulland
ınız mı ? Krem hakkındaki düşünceleriniz neler ? Yan etki yaptı mı ?

#larochaposay

2 yorum:

  1. Ben de roaccutanedan sonra kullanmaya başladım yaklaşık on gündür sabah sürüyorum akşam da imex sabunla yüzümü yıkıyorum belki onun da etkisi olabilir ama roaccutaneın geçiremediği sivilce izlerimde bu ikisini kullanmaya başladığımdan beri çok güzel gelişmeler var, yalnız içinde karbonat olduğundan sivilcenin üzerine sürmemek gerekiyor(karbonat sivilceyi çoğaltır) ve ben sadece izlerin olduğu yerlere noktalar halinde sürüyorum bir de öyle deneyin��

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, bilgilendirme için teşekkürler. Sivilcelerimin üzerine uyguladığımda başka yerlerde sivilce çıkmıştı. Ama suan gitti hepsi, sadece izler kaldı kırmızı kırmızı. Onlar içinde kremim bittikten sonra madecasol kremi denemeyi düşünüyorum:)

      Sil

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.