Think Simple T-shirt

Eğer bir gün gerçekten yaşamımı minimalize etmeyi başarabilirsem; ilk olarak bu işe dolabımdaki kıyafetlerden başlamayı düşünüyorum.  Gömlek , bluzden çok  t-shirtlerin ve jeanslerin olduğu sade, gösterişten uzak bir gardırobum olsun istiyorum. 
             
Dolabımda neredeyse 8 tane siyah desensiz t-shirtün bulunduğu fakat hiç biri tam istediğim gibi olmadığından t-shirt arayışım devam ediyordu. Neden tam aradığımı bulamamıştım biraz onlardan da bahsedeyim;
  • Aldığım t-shirtün bir çoğu V yaka ve çok severek giyebileceğim bir model; Fakat t-shirtlerin yakaları o kadar açık ki  eğilirken falan maşallah her yer görünüyor. :D Ben bu durumdan rahatsız olduğum için bir tanesi bu şekilde pijama görevi gördü.
  • Diğerlerinde ise şunlar oldu, renkleri soldu, t-shirtün etek kısmı  yıkandıktan sonra bir o yana bir bu yana sarktı, şekli bozuldu. 
  • Sadece bir t-shirtümü çok severek giyiyorum o da Kotondan aldığım bisiklet yaka t-shirttü oda baya eskidi :(
Neyse işte böyle yakınırken takip ettiğim bir blogger sayesinde bu siteyi keşfettim. Fiyatları ne çok pahalı ne çok ucuz merak edip bir tane sipariş verdim. Kargo geldiğinde paketlemesini çok sevdim. İlk olarak onu söyleyebilirim (:
T-shirtü paketten çıkarttım,  t-shirtün dokusu, kumaşı çok güzel. Süet desem değil, penye desem zaten değil. Dokunsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız ama şuan bu kadar anlatabiliyorum:D Yakası çok V değil bu yüzden rahat kullanabileceğim bir t-shirt oldu.  Konuyu çok uzatmadan;

  Sizler de bir kot bir t-shirt  günlük yaşantımda benim için ideal bir kombin diyorsanız, yeni keşfettiğim bir siteyi sizlerle de tanıştırmak istiyorum.

Mutlaka bakın derim:)
T-shirt: Thinksimple
Çanta: LCW
Jeans: Topshop
Ayakkabı: H&M           
Hiç yorum yok:

Ceren Aslıhan Sağ © 2013 · All Rights Reserved. Blogger tarafından desteklenmektedir.